Jak wykorzystać antyramy do dekoracji mieszkania?

Urządzanie mieszkania to niekończący się proces, który nie kończy się wraz z położeniem podłóg, pomalowaniem ścian i złożeniem mebli. Najważniejszą rolę w tworzeniu ciepłego, przytulnego rodzinnego gniazda odgrywają bowiem dekoracje. Te nadają wnętrzom charakteru i sprawiają, że dom odzwierciedla indywidualność jego domowników i w rzeczywistości staje się ich własną przestrzenią do pracy i wypoczynku. Jednym z gadżetów, który pozwoli urozmaicić wnętrza i sprawić, żeby stały się jedyne w swoim rodzaju, są antyramy – te nadają się do każdego wnętrza i mogą zostać wykorzystane w bardzo różny sposób.

Antyrama – dekoracja do każdego mieszkania
Zdjęcia czy obrazy na ścianie to najlepszy sposób na udekorowanie mieszkania: niedrogi i skuteczny, ponieważ sprawdzi się w każdej przestrzeni. Ramki stworzą na wybranej ścianie unikalną galerię, która podkreśli charakter wnętrza i nada mu szyku.

Najlepszym rodzajem obramowania będzie antyrama – ta pasuje do wnętrz w dowolnej stylistyce i jest wyjątkowo elegancka. Chroni plakat czy zdjęcie, jednocześnie nie odwracając od niego uwagi. Kojarzy się z nowoczesnością i szykiem. Pasuje zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i tych bardzo współczesnych. Wybierając antyramy do dekoracji mieszkania, nie trzeba obawiać się, że ta będzie kontrastować ze stylem czy kolorystyką pomieszczenia.

Jak udekorować wnętrze, wykorzystując antyramy?
Antyramy można wykorzystać w różny sposób. Galerię na ścianie może tworzyć kilka identycznej wielkości ramek zawieszonych w prostej linii lub różnych gabarytów antyramy porozrzucane na całej przestrzeni. W antyramach umieścić można rodzinne portrety czy zdjęcia z wakacji albo gotowe plakaty. Ostatnio prawdziwym wnętrzarskim hitem są również umieszczone w antyramach napisy i grafiki – pobrane z sieci lub przygotowane samodzielnie. Antyrama dostępna jest na stronie http://www.galeriaplakatu.com/antyramy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *