Kalendarz 2018 książkowy – do planowania

Gdy kończy się jeden rok, a zaczyna drugi – czas pomyśleć o zakupie nowego kalendarza. Jest on szalenie przydatnym narzędziem dla osób pracujących w usługach. Nie zastąpią klasycznego kalendarza żadne aplikacje w telefonach. Są rzeczy, które wymagają zapisywania, kreślenia, zamazywania, poprawiania – do tego celu właśnie zostały stworzone kalendarze książkowe!

Kalendarz 2018 w książce
Kto powinien korzystać z kalendarzy w formie książkowej? Przede wszystkim osoby pracujące w usługach, których praca wymaga umawiania klientów każdego dnia na konkretne godziny. Także ci, którzy mają w ciągu dnia dużo spotkań i spraw do załatwienia, powinni postawić na kalendarz 2018 w formie książki. Możemy zamówić w dobrych agencjach reklamowych kalendarz spersonalizowany. Będzie on miał elegancką okładkę z wybranego materiału (na przykład skóra lub pokryty specjalną folią papier) z nadrukowanym bądź wygrawerowanym logo firmy lub cytatem motywacyjnym, bez którego nie ruszasz do działania.

Specyfika kalendarzy książkowych
Kalendarze książkowe występują w różnych formatach – od najmniejszych, wielkości telefonu, po te największe, A4. Format powinniśmy wybrać w zależności od tego, jak dużo w takim kalendarzu zapisujemy. Posiadają one kartki na każdy dzień roku – zwykle jest to jedna strona na jeden dzień, ale bywają również po dwie strony na dzień. Taki kalendarz 2018 jest w stanie zmieścić wszystkie spotkania i ważne dla nas terminy każdego dnia. Wygodnie zapiszemy w nim kogo, na którą i w jakim celu umówiliśmy oraz gdzie, zanotujemy także numer telefonu lub inne dane kontaktowe tej osoby – to szalenie przydatne narzędzie w pracy! Szukasz kalendarza na rok 2018? Sprawdź tu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *